8,96 € brutto

Praca w Holandii bez znajomości języka Barneveld od zaraz pakowanie mrożonek

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Barneveld
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 27 grudnia 2016 23:53

Atrakcyjna propozycja pracy w Holandii przy pakowaniu mrożonek. Zatrudnienie od zaraz w Barneveld dla pracowników bez języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Barneveld, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 8,96 euro na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na linii produkcyjnej polega na pakowaniu zamrożonych owoców, frytek, burgerów, itd.
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna również za ważenie produktów, naklejanie etykiet oraz monitorowanie jakości
  • inne bieżące obowiązki na magazynie

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację
  • gotowość do pracy w warunkach chłodniczych, około 5 stopni Celsjusza
  • chęć i energia do pracy
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • pomoc w organizacji przejazdu do Holandii oraz do pracy
  • miejsce do zamieszkania
  • ubezpieczenie
  • szansę na przedłużenie współpracy
  • możliwość wypłacenia zaliczki po tygodniu pracy
  • pomoc rezydentów
  • zestaw startowy zawierający poszewkę, kartę do telefonu oraz słownik warty 120 złotych
  • konto pracownicze w internecie z dostępem do wypłat, przepracowanych godzin oraz kosztów

Aplikacja:

Aplikować należy za pomocą strony:

ID ogłoszenia: 4655862ceaa304ed

4 komentarze na “Praca w Holandii bez znajomości języka Barneveld od zaraz pakowanie mrożonek”

  1. szukam stalej pracy jestem zainteresowana jestem w holandii numer31687929707

  2. Proszę o kontakt jestem zainteresowana

  3. JESTEM ZAINTERESOWANY PRACA +48785331102

  4. Jestem zainteresowany proszę o kontakt 06 47 038 150 jestem w Holandii, Monster