10-12 tysięcy zł miesięcznie

Praca w Holandii bez znajomości języka na budowie od zaraz dla glazurnika

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2016 22:06

Aktualna oferta pracy w Holandii na budowie, bez znajomości języka. Posiadamy 6-8 wakatów dla glazurników od zaraz. Zakwaterowanie bezpłatne jest zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: glazurnik.

Miejsce zatrudnienia: Holandia.

Wynagrodzenie: 10-12 tysięcy złotych miesięcznie.

Wakaty: 6 lub 8.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • układanie glazury;
  • przygotowanie powierzchni pod płytki – jeśli trzeba skucie starej glazury, zrobienie wylewki;
  • fugowanie;
  • dbanie o estetykę wykonywanych prac.

Oczekujemy:

  • przynajmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku glazurnika;
  • posiadanie podstawowych narzędzi do pracy;
  • mile widziana będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego;
  • mobilność – zaletą będzie przyjazd własnym autem – 1 auto na 2-4 pracowników;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • odpowiedzialność;
  • sumienne podejście do zadań, punktualność;
  • poczucie estetyki.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • pełny etat z możliwością nadgodzin;
  • pracę od zaraz do końca roku;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • wynagrodzenie wypłacane co tydzień;
  • umowę godzinową;
  • atrakcyjne i legalne zatrudnienie;
  • stabilną pracę.

Aplikacje:
Szanowni Państwo, zapraszamy do składania zgłoszeń poprzez stronę internetową:

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane przez nas aplikacje. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 23357a0db7d8975b