9,91 euro/h brutto

Praca w Holandii bez znajomości języka na magazynie odzieżowym od zaraz Lisse

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Lisse
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2018 00:48

Chętnie zatrudnimy na magazynie odzieżowym z Lisse kandydatów bez znajomości języka. Atrakcyjna oferta pracy w Holandii dostępna od zaraz przy pakowaniu ubrań.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Lisse, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 9,91 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie będzie polegała na pakowaniu, naklejaniu etykiet oraz rozpakowywaniu kartonów
  • obowiązkiem pracownika będzie załadunek i rozładunek tirów z odzieżą

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • dobra kondycja
  • możliwość dłuższej współpracy

Oferujemy:

  • dobre zarobki wypłacane co tydzień na konto
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • zapewnione płatne zamieszkanie i ubezpieczenie
  • wsparcie w organizacji przejazdu
  • zestawienia godzin i kosztów co tydzień
  • wysokie dodatki wakacyjne i urlopowe
  • zatrudnienie na stabilnych warunkach
  • możliwość otrzymania nadpłaconego podatku

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższa oferta zachęcamy do aplikowania za pomocą formularza na stronie:

www.eena.pl/1,16586,oferta-pracy-pakowacz-etykieciarz.html

ID ogłoszenia: 5315b64a0d8738c9