do uzgodnienia

Praca w Holandii bez znajomości języka od zaraz Amsterdam sprzątanie i pomoc w kuchni

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2016 22:41

Restauracja z południowego Amsterdamu zatrudni od zaraz osobę do sprzątania oraz pomocy na kuchni, bez znajomości języka. Praca w Holandii z wysokim wynagrodzeniem oraz możliwością rozwoju.

Stanowisko: pomoc w restauracji.

Lokalizacja: południowy Amsterdam.

Zarobki: do uzgodnienia indywidualnie.

Zadania na stanowisku:

  • prace porządkowe w restauracji – zarówno na sali jak i w kuchni;
  • zadania pomocnicze na kuchni w weekendy – obieranie i krojenie składników, robienie sałatek, przyrządzanie prostych potraw;
  • praca zajmuje ok. 15 h tygodniowo.

Oczekiwania:

  • energiczność, pracowitość;
  • odpowiedzialność;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • schludny wygląd;
  • kultura osobista;
  • dokładność;
  • poczucie estetyki;
  • niezawodność.

Zapewniamy:

  • dobre wynagrodzenie;
  • legalną umowę na holenderskich warunkach;
  • możliwość awansu;
  • stabilne zatrudnienie;
  • przeszkolenie wstępne;
  • wsparcie w pierwszych dniach;
  • zgrany zespół.

Aplikacje:
Zapraszamy do składania zgłoszeń poprzez link:

Należy kliknąć „Aplikuj”.

Informujemy, że odpowiadamy wyłącznie na wybrane zgłoszenia, nie wysyłamy odpowiedzi odmownych. Prosimy pamiętać o klauzuli zezwalającej na wykorzystywanie danych osobowych do celów rekrutacji.

ID ogłoszenia: 675570bd7b260bcc