do uzgodnienia

Praca w Holandii bez znajomości języka od zaraz Veneendaal pakowanie chusteczek nawilżanych

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Veneendaal
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: co najmniej pół roku
  • Opublikowany: 26 czerwca 2016 23:33

Aktualna praca w Holandii bez znajomości języka dla Polaków. Producent chusteczek z Veneendaal zatrudni od zaraz pracowników do pakowania wyrobów. Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stanowisko: pakowacz.

Miejsce zatrudnienia: Veneendaal.

Zarobki: do ustalenia.

Zadania na stanowisku pracy:

  • pakowanie chusteczek nawilżanych;
  • układanie w kartonach;
  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • kontrolowanie jakości;
  • inne zadania mogą być zlecone przez kierownika;
  • zatrudnienie jest zorganizowane w trybie zmianowym.

Oczekujemy:

  • przynajmniej komunikatywny język angielski;
  • motywacja do sumiennej i dokładnej pracy;
  • mile widziana umiejętność obsługi komputera;
  • gotowość do podjęcia pracy na co najmniej pół roku;
  • plusem będą referencje oraz aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • odpowiedzialność, punktualność, niezawodność.

Oferujemy:

  • pomoc w sprawach urzędowych i formalnych;
  • wsparcie w organizacji wyjazdu za granicę;
  • zakwaterowanie w dobrych warunkach oferowane przez agencję;
  • stabilne stanowisko;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • transport do miejsca zatrudnienia;
  • tygodniowe wypłaty wynagrodzenia;
  • premie za pracę na zmiany.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do wysyłania CV pod adres mailowy:

rzeszow@hobij.pl z umieszczeniem dopisku w temacie wiadomości: PAKOWANIE CHUSTECZEK.

Źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-chusteczki-nawilzajace-veneendaal-id376939.html

ID ogłoszenia: 72257645291ea693

1 odpowiedź na “Praca w Holandii bez znajomości języka od zaraz Veneendaal pakowanie chusteczek nawilżanych”

  1. praca holandia na 24 czerwca 2016 @ 21:01

    W zwiazku z panstwa ogloszeniem zglaszam chec udzialu w p8djeviu pracy przez 9anstwa f7rme