do uzgodnienia

Praca w Holandii bez znajomości języka pakowanie czekoladek od zaraz Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: min. 2 tygodnie.
  • Opublikowany: 17 grudnia 2018 01:11

Dam pracę w Holandii od zaraz dla Polaków przy pakowaniu czekoladek. Fabryka z Waalwijk zatrudni pakowaczy bez znajomości języka. Dysponujemy aż 10-cioma wolnymi miejscami.

Lokalizacja: Waalwijk.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Stanowisko: pakowacz.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • pakowanie wyrobów czekoladowych – figurek, bombonierek, pralinek itp.);
  • układanie wyrobów w kompozycje;
  • proste zadania na magazynie;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • inne zadania zlecone przez kierownika.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność na przynajmniej 2 tygodnie;
  • możliwość nadgodzin;
  • komunikatywny język angielski;
  • odpowiedzialność;
  • sumienność;
  • sprawność fizyczna, szczególnie manualna;
  • poczucie estetyki;
  • motywacja;
  • przyjazne nastawienie i bezkonfliktowość.

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki;
  • możliwość rozwoju dla najlepszych;
  • zakwaterowanie w dobrym standardzie;
  • ubezpieczenie na czas umowy;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • codzienne dojazdy do pracy;
  • holenderską umowę i odprowadzanie składek.

Aplikacje:
Zachęcamy do wysyłania CV pod adres e-mail:

praca@twojaszansa.eu
tel. 608 016 500.

Prosimy o załączenie klauzuli zezwalającej na wykorzystywanie danych do celów rekrutacji.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/pakowanie-czekoladek-praca-w-holandii-od-zaraz-z-jezykiem-angielskim-waalwijk/

ID ogłoszenia: 4475bfd4dd58d47f