do uzgodnienia

Praca w Holandii bez znajomości języka pakowanie sera od zaraz Almere

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Almere
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: 27 lipca 2016 00:15

Fabryka sera z Almere posiada wakaty przy pakowaniu, bez znajomości języka. Ciekawa praca w Holandii od zaraz dla Polaków. Zakwaterowanie jest zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Almere.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Wakaty: 10.

Obowiązki na stanowisku:

  • pakowanie sera do kartonów zgodnie z ilością plasterków lub wagą;
  • układanie plasterków na tackach;
  • przenoszenie sera na taśmę produkcyjną;
  • kontrolowanie jakości;
  • kierownik może zlecać również inne zadania.

Oczekiwania:

  • język angielski na dobrym poziomie;
  • doświadczenie w podobnej pracy będzie dużym plusem;
  • odpowiedzialność oraz solidność;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • elastyczność godzinowa;
  • dokładność;
  • dobry stan zdrowia;
  • zręczność, spostrzegawczość;
  • samodzielność.

Oferujemy:

  • pracę dla uczniów lub studentów;
  • pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii;
  • ubezpieczenie oraz miejsce zamieszkania;
  • pomoc w sprawach formalnych;
  • dodatek wakacyjny oraz premie;
  • jarografy – odpowiednik PIT-u;
  • wypłaty co tydzień;
  • szkolenie wstępne.

Aplikacje:
Drodzy Państwo, zapraszamy do wysyłania CV poprzez link:

Odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas zgłoszenia. Tym samym nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 1435790b0b7eda65

1 odpowiedź na “Praca w Holandii bez znajomości języka pakowanie sera od zaraz Almere”

  1. Witam jestem Wraz z dziewczyną zainteresowany pracą posiadamy nr Sofii konta holenderskie oraz mieszkamy w wezep w Holandii. Posiadamy również prawo jazdy kat B. Pozdrawiam.