1900 € netto/mc

Praca w Holandii bez znajomości języka produkcja kanapek od zaraz Utrecht 2022

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 14 kwietnia 2022 12:00

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Holandii na produkcji kanapek. Zatrudnienie 2022 w Utrechcie dla pracowników produkcji od zaraz. Pracodawca zapewnia możliwość także pracy w godzinach nadliczbowych.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Utrecht.

Wynagrodzenie: 1900 € netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się przygotowywaniem kanapek oraz innych dań obiadowych.

Wymagania:

  • własny transport oraz zakwaterowanie;
  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dostępność od zaraz na dłużej;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • stałe zatrudnienie;
  • 40 godzin pracy w tygodniu oraz możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • 25 dni płatnego urlopu w ciągu roku;
  • rekompensata kosztów podróży z zagranicy;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • możliwość podjęcia stałej pracy;
  • wsparcie koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail:

jobs@orangejobs.nl albo można zadzwonić pod numer telefonu: 0031 – 294 28 70 27 lub 0048 – 71 716 62 37

Źródło: https://orangejobs.nl/pl/oferta/pracownik-produkcyjny-kanapki-e-1900-netto-miesiecznie/

ID ogłoszenia: 883624ca62292963