1000-1300

Praca w Holandii bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek w fabryce z Harderwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Harderwijk
  • Data rozpoczęcia pracy: 24/09
  • Długość umowy: 365
  • Opublikowany: 18 września 2018 04:54

W rejonie Harderwijk dostępna od zaraz legalna praca w Holandii bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie w fabryce adresowane głównie do kobiet.

Dla naszego holenderskiego klienta szukamy osób na stanowisko produkcyjne do fabryki ciastek.

Opis stanowiska pracy:
Do Twoich zadań będzie należała praca na linii produkcyjnej przy pakowaniu ciastek do pudełek.
Wymagania:
motywacja i zaangażowanie
chęć wyjazdu na dłuższy okres czasu
mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie 9,20E
odpłatne zakwaterowanie 50E/tydz i ubezpieczenie 19E/tydz
pracę na długi okres w miłej atmosferze.
opiekę polskiego koordynatora
Dodatki zmianowe za pracę

18:00-24:00 (134%)
24:00-04:00 (137%)
04:00-06:00 (134%)
niedziela (200%)
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres karol@holandiajobs.pl (w tytule CIASTKA lub kontakt pod numerem +48 790-830-580 (pon.-pt. w godz. 09:00-17:00)

ID ogłoszenia: 7485b9bbe1f6815e