do ustalenia

Praca w Holandii bez znajomości języka przy pakowaniu warzyw od zaraz Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2015 19:34

Od zaraz zatrudnimy kobiety do pracy w Holandii na linii produkcyjnej. Ogłoszenie z Venlo przy pakowaniu warzyw i owoców bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie na minimum 2 miesiące.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia, Venlo
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Głównym zadaniem pracownik będzie pakowanie produktów spożywczych przy linii produkcyjnej.

Wymagania:
– spostrzegawczość, zaangażowanie
– sprawne dłonie
– szybkość, elastyczność
– wyjazd od zaraz na 2 miesiące
– najchętniej przyjmujemy kobiety
– posiadanie dokumentu potwierdzającego niekaralność będzie atutem
– przestrzeganie zasad higieny pracy

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– dla chętnych możliwość wyrobienia nadgodzin
– zakwaterowanie i ubezpieczenie
– oferujemy przejazdy do pracy
– zapewniamy przyjazną atmosferę
– jasne warunki zatrudnienia
– możliwość zdobycia doświadczenia

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila; [rekrutacja zakończona] w tytule wpisać : ”pracownik do pakowania”. Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-21mc1a/

ID ogłoszenia: 468553797758536d

2 komentarze na “Praca w Holandii bez znajomości języka przy pakowaniu warzyw od zaraz Venlo”

  1. Od kiedy to zgoda na przetwarzanie danych na potrzeb procesu rekrutacji jest klauzulą poufności ??!! Poprawcie to bo tylko mieszacie ludziom w głowach.
    Ta „klauzula poufności” powinna brzmieć:
    ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. Nr 133 Poz.883.”

  2. Witam Serdecznie
    Bardzo chętnie podejmę pracę u was od zaraz na dużym okres czasu
    jestem spokojna, pracowitą osobą, nie paląca I zapałem do pracy .z dużym doświadczeniem w Holandii.
    posiadamy doświadczenie w pracach na kwiatach,sortowanie, .owoce tulipany dekoracja i pakowanie..
    mamy numer sofi, konto bankowe,
    więcej pytań o doświadczenie i informacje podaje nasz
    nr tel ;
    0657456945

Zostaw odpowiedź do monika