11.00

Praca w Holandii bez znajomości języka przy produkcji wełny mineralnej od zaraz, Breda

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Breda
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Nieokreślona
  • Opublikowany: 25 kwietnia 2021 23:07

Legalna praca w Holandii od zaraz przy produkcji wełny mineralnej w zakładzie z Bredy. Zatrudnienie bez znajomości języka także jest możliwe.

Agencja zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) dla holenderskiego klienta poszukuje pracowników zakładu produkującego wełnę mineralną
Miejscowość: Breda, Holandia
Praca od zaraz. Rozpatrywani są kandydaci, którzy znajdują się już w Holandii.
Opis stanowiska: Praca przy produkcji elementów z wełny mineralnej.
Wymagania:
– kandydaci z Polski będą rozpatrywani bez znajomości języka
– zaangażowanie i chęć do pracy
– doświadczenie na produkcji będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
– 11 euro brutto/h + dodatek za pracę 2-zmianową,
– zakwaterowanie i dojazd do pracy
– ubezpieczenie
Więcej informacji +48 570 935 868
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując: Produkcja Breda
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

ID ogłoszenia: 886082b44af2372