12,25 € na godz.

Praca w Holandii bez znajomości języka przy sprzątaniu biur od zaraz Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 5 września 2022 13:08

Dla sprzątaczy-sprzątaczek aktualna od zaraz praca w Holandii. Zatrudnienie w Eindhoven przy sprzątaniu biur bez znajomości języka niderlandzkiego. Pracodawca zapewnia wsparcie polskich koordynatorów.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Eindhoven.

Wynagrodzenie: 12,25 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik najpierw przejdzie szkolenie pracownicze;
  • zadaniem będzie sprzątanie powierzchni biurowych na podstawie wytycznych klienta;
  • wycieranie kurzu, odkurzanie, mycie podłóg itp.;
  • zadaniem będzie również sprzątanie toalet biurowych.

Wymagania:

  • własne zakwaterowanie;
  • bez języka niderlandzkiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • zaletą będzie własny transport do pracy.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki umowy;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu na konto;
  • pracę na jednej zmianie;
  • zwrot kosztów za dojeżdżanie do pracy;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: katarzyna.skowronska@covebo.pl

Źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-043303-pracownik-firmy-sprzatajacej/

ID ogłoszenia: 40362e2eb3d6d0c5