do uzgodnienia

Praca w Holandii bez znajomości języka przy sprzątaniu hali produkcyjnej w Wijchen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wijchen
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 13 stycznia 2016 23:20

Zakład produkcyjny zatrudni osoby bez znajomości języka do sprzątania przemysłowego w Wijchen. Praca w Holandii z zakwaterowaniem oraz pomocą w załatwieniu formalności.

Stanowisko: pracownik sprzątający.
Lokalizacja: Holandia, Wijchen.
Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie hali produkcyjnej;
  • czyszczenie maszyn produkcji spożywczej;
  • mycie odpływów i pojemników;
  • praca za pomocą myjek ciśnieniowych (Karcher).

Wymagania:

  • dobry stan zdrowia;
  • komunikatywny język angielski;
  • dokładność;
  • umiejętność szybkiej nauki;
  • staranne wykonywanie obowiązków;
  • sprawność fizyczna;
  • optymizm i duża motywacja do pracy;
  • odpowiedzialność i punktualność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie;
  • dobre warunki pracy;
  • obowiązkowe szkolenia;
  • zakwaterowanie załatwione przez agencję;
  • pomoc we wszelkich formalnościach.

Dla kandydatów:
wszystkie osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji poprzez e-mail  na adres sherpaforce.2259730@es-candidate.com

Prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie, które mają być przetwarzane w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z Rzeczypospolitej Polskiej 2002 nr 101, poz 926 z późniejszymi zmianami).

Odpowiemy wyłącznie na wybrane aplikacje.

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-sprzatajacy-wijchen-id336107.html

ID ogłoszenia: 4995696ae9657f87