do uzgodnienia

Praca w Holandii w ogrodnictwie przy kwiatach, tulipany Venlo bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Opublikowany: 16 lutego 2016 21:38

Aktualna praca w Holandii dla absolwentów i studentów, bez znajomości języka. Szklarnia z tulipanami w Venlo poszukuje osób do zadań przy uprawie i pielęgnowaniu kwiatów. Doświadczenie nie jest wymagane jednak mile widziane.

Stanowisko: pracownik ogrodniczy.

Lokalizacja: Venlo, Holandia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku:
praca będzie polegała na prostych i podstawowych zadaniach związanych z uprawą tulipanów, między innymi na ich zbiorze, bukietowaniu, pakowaniu lub przy pielęgnacji.

Zapewniamy:

  • pracę dla studentów, uczniów, absolwentów;
  • wypłaty co tydzień;
  • dodatki do stawki godzinowej;
  • zakwaterowanie oraz ubezpieczenie;
  • pomoc w sprawach natury formalnej;
  • organizację podróży do Holandii;
  • wystawiamy jarografy;
  • rekompensatę kosztów zakwaterowania dla osób przed 23 rokiem życia;

Wymagania:

  • mile widziany status ucznia lub studenta/absolwenci;
  • doświadczenie w ogrodnictwie lub rolnictwie mile widziane;
  • prawo jazdy kat.B będzie plusem;
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • uczciwość wobec pracodawcy;
  • punktualność i niezawodność.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez kliknięcie w przycisk „Aplikuj” na poniższej stronie internetowej:

ID ogłoszenia: 18056c366caad182

4 komentarze na “Praca w Holandii w ogrodnictwie przy kwiatach, tulipany Venlo bez języka”

  1. Jestem zainteresowana pracą na szklarni od zaraz, mam 7 miesięczne doświadczenie pracy na szklarni. Przebywam na terenie Holandii. proszę o kontakt.

  2. Ukraińskiej Hi .I szukam pracy w Holandii mówią po polsku i wiem, trochę po angielsku . Może mi pan pomóc w pracy. Dziękuję chykaty odpowiedzi mam 25 lat

  3. Ogrodnictwo na 19 kwietnia 2016 @ 21:41

    Jestem zainteresowana praca w szklarni chcialabym wyjechac pod od koniec czerwca razem z chłopakiem. Prosze o kontakt.

  4. Jestem zainteresowany praca w ogrodnictwie – Szukam pracy dla 4 studentów (19-23 lat), na okres 2 miesieczny. Prosze o kontakt.