do ustalenia

Praca w Holandii dla kobiet bez języka przy sprzątaniu domów Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Opublikowany: 9 stycznia 2015 13:53

Szukamy kobiet do pracy w Holandii przy sprzątaniu domów. Zatrudnienie w Utrecht bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Sprzątaczka
Lokalizacja: Holandia, Utrecht
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Sprzątaczka zamiata i zmywa podłogi, odkurza dywany, opróżnia kosze na śmieci, ściera kurze, myje i czyści urządzenia sanitarne. Czynności te, wykonuje za pomocą odkurzaczy, froterek, szczotek do zamiatania i szorowania, oraz rozmaitych środków czystości.

Wymagania:
– umiejętność zorganizowania sobie czasu pracy
– sumienne wykonywanie obowiązków
– pracowitość, samodyscyplina, punktualność, dyskrecja
– dobre poczucie czasu
– zmysł organizacyjny
– umiejętność dokładnego sprzątania
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– chęć do podjęcia pracy fizycznej
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy będzie atutem
– doświadczenie przy sprzątaniu mile widziane

Oferujemy:
– miejsce zamieszkania
– zapewniamy 40 godzinny tydzień pracy
– zatrudnienie od poniedziałku do piątku (sporadycznie weekendy)
– legalną pracę na dłuższy okres
– ciągłość zleceń

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV na maila: jasmon.2013.12@gmail.com

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-237kml/

ID ogłoszenia: 52854af54e026add

1 odpowiedź na “Praca w Holandii dla kobiet bez języka przy sprzątaniu domów Utrecht”

  1. Dzien dobry z tej strony matyna sieja jestem chetna podjecia u was bradzy jak najszybciej, mam 25 lat i dom w ktorym sprzatam codzienie wiec dam sobie rade. prosze dzwonic 607312212