Do ustalenia

Praca w Holandii dla Kucharza w cateringu dietetycznym, Schiedam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Schiedam
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 21.09.2020
  • Długość umowy: 12 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 21 września 2020 12:01

Firma zajmująca się cateringiem dietetycznym poszukuje doświadczonych kucharzy gotowych do rozpoczęcia pracy w Holandii. Zatrudnienie na terenie Schiedam przy przygotowaniu potraw zgodnie z recepturami.

Praca dla Kucharza w Cateringu Dietetycznym Fit Diet Catering w Schiedam

Zadania:

– przygotowywanie posiłków zgodnie z obowiązującymi recepturami
– dbanie o jakość, estetykę i walory smakowe potraw
– utrzymywanie czystości w miejscu pracy
– dbanie o odpowiednie przechowywanie i magazynowanie żywności
– obsługa sprzętu kuchennego, w tym dbanie o jego czystość

Oczekiwania:

– doświadczenie w branży gastronomicznej
– kreatywność, pasja i zapał do gotowania
– samodzielność i inicjatywa w działaniu
– nastawienie na efektywną pracę w zespole i otwartą komunikację
– gotowość do pracy w systemie zmianowym

order@fitdiet.nl

ID ogłoszenia: 1055f66f568f01fc

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Jakub23
  • Zarejestrowany od: 20 września 2020

Inne przedmioty dodane przez Jakub23

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Jakub23 »