12,14 euro

Praca w Holandii dla montera (urządzenia klimatyzacyjne) Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: długa
  • Opublikowany: 6 czerwca 2018 00:04

Atrakcyjna oferta pracy w Holandii w przemyśle dla montera urządzeń klimatyzacyjnych w rejonie Waalwijk. Zatrudnienie dla osób z doświadczeniem w branży technicznej.

Praca dla montera (urządzenia klimatyzacyjne) Waalwijk; stawka 12,14 euro BEZ DOŚWIADCZENIA

Agencja Zatrudnienia Kbti Poland (cert. 9154) dla swojego klienta na terenie Holandii, poszukuje montera/inżyniera

Obowiązki:
– montaż urządzeń klimatyzacyjnych

Wymagania
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w pracy technicznej
– znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
– prawo jazdy

Oferujemy
– umowa o pracę z pracodawcą holenderskim
– praca na stałe
– stawka 12,14 euro/h, wypłaty tygodniowe
– zapewnione zakwaterowanie i bezpłatny dojazd do pracy

Prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@kbti.pl, w tytule: monter Waalwijk

ID ogłoszenia: 8075b15048199189