€12,74

Praca w Holandii dla operatora suwnicy w Nieuwegein z językiem angielskim

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nieuwegein
  • Znajomość języka: Biegła znajomość języka
  • Długość umowy: Umowa o pracę na czas określony
  • Opublikowany: 9 lutego 2023 00:29

Ze znajomością języka angielskiego od zaraz propozycja pracy w Holandii dla operatora suwnicy. Zatrudnienie 2023 w rejonie Nieuwegein dla kandydatów z możliwością przyuczenia.

Wynagrodzenie
€12,74 za godzinę

Akceptowane języki
Angielski

Branża
Techniczna

Miejsce pracy
Nieuwegein, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Vlietjonge Staalhandel jest jednym z największych dostawców stali w Holandii. Z szerokiej oferty magazynowej dostarczają stal konstrukcyjną dla konstruktorów stali, firm budowlanych, fabryk maszyn, producentów nadwozi i przyczep.

Jako operator suwnicy sterowanej z poziomu podłogi będziesz odpowiedzialny za zamówienia dla poszczególnych klientów. Używając list, będziesz zbierał wszystkie zamówienia z metalowych rur, przemieszczając je z miejsca na miejsce na ciężarówkę albo palety (w zależności od rozmiarów wyrobów). Będziesz przemieszczać elementy z miejsca do miejsca za pomocą suwnicy sterowanej z poziomu podłogi. Dźwigi mają rozpiętości od 24 do 29 metrów, a wciągarka może podnieść do 10 ton materiału. Praca jest na otwartym magazynie z suwnicami i rurami, gdzie w zimę może być chłodniej, a latem gorąco.

Pracować będziesz od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym od 8:00 do 16:00 i 16:00 do 00:00, za które będą przydzielane dodatki. Masz możliwość pracy na nadgodziny, co oznaczać będzie wyższe wynagrodzenie.

W pierwszych tygodniach będziesz szkolony do pracy z użyciem suwnicy, żeby nabrać wystarczającego doświadczenia. Po szkoleniu będziesz pracować niezależnie. Skorzystaj z okazji szkoleń na wyższe stanowiska lub tych, które pozwolą ci zwiększyć pensję. Dołącz do tego zespołu jako operator suwnicy sterowanej z poziomu podłogi!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Zbieranie zamówień przy użyciu listy
Zbieranie zamówień przy użyciu suwnicy
Przygotowywanie zamówień
Umieszczanie zamówień na ciężarówki/palety
Obsługa suwnicy
Kontrola jakości
Przemieszczanie rur
Podnoszenie elementów o różnym ciężarze

Wymagania
Być odpowiedzialnym i dokładnym
Być niezależny, ale także umieć pracować w zespole
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu