2,000.00

Praca w Holandii dla opiekuna – opiekunki osób starszych, Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 25 listopada 2020 19:32

Agencja zatrudnienia poszukuje doświadczonych opiekunów i opiekunek osób starszych do podjęcia pracy w Holandii przy opiece nad seniorami w w rejonie Amsterdamu.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, poszukuje osób do opieki nad seniorami w Holandii

Jeśli jesteś osobą która:
– jest empatyczna i zależy Ci na niesieniu pomocy innym
– ma doświadczenie w opiece nad inną osobą
, ta praca jest właśnie dla Ciebie!

– poszukujemy osób ze znajomością języka niderlandzkiego, angielskiego lub niemieckiego

Opiekun Osób starszych opieka 24h na dobę- Holandia

warunki finansowe: 1500-2000 Euro miesięcznie – holenderskie warunki zatrudnienia

Wymagania:
– doświadczenie w opiece

Obowiązki:
– opieka nad osobą w miejscu jej zamieszkania
– pomoc w czynnościach samoobsługowych
– asystentura w codziennych czynnościach życiowych
– gotowanie

oferujemy:
– w pełni oskładkowaną umowę na warunkach holenderskich
– pomoc w organizacji pobytu i wyjazdu
– indywidualnie dobrane ofertę opieki

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku lub niemiecku na adres mailowy:

office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać: Opiekun Seniora Holandia

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

ID ogłoszenia: 2935fbe16e985a09

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Praca w Holandii dla opiekuna – opiekunki osób starszych, Amsterdam”

  1. Dobry wieczor,
    Szukam pracy w charakterze opiekunki osob starszych.Mam trzyletnie doswiadczenie poprzez zatrudnienie przez firme w Polsce oraz prywatna praktyke jako opiekunka.Biegle mowie w jezyku angielskim i posiadam prawo jazdy kat B.Chetnie podejme sie opieki nad jedna osoba lub malzenstwem i zaoferuje swoja pomoc.

    Pozdrawiam.
    Katarzyna tel.0048510509660.