300 euro/mc

Praca w Holandii dla opiekunki dziecięcej Amsterdam bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 lipca 2015 02:07

Rodzina z Amsterdamu szuka kobiety bez znajomości języka holenderskiego do opieki nad trójką dzieci. Praca w Holandii dla opiekunki dziecięcej z doświadczeniem.

Stanowisko: opiekunka
Lokalizacja: Holandia, Amsterdam
Wynagrodzenie: 300 euro/mc

Zadania:
Zajmowanie się 3 dzieci w wieku: 6,4 oraz 2,5 lat. Opiekunka będzie przygotowywać śniadania, bezpiecznie odprowadzać dzieci do szkoły, zajmować się drobnymi pracami domowymi, w określonym czasie odbierać maluchy ze szkoły, pomagać w lekcjach, organizować im czas wolny i tym podobne.

Wymagania:
– rzetelne wykonywanie zadań
– odpowiedzialność
– dobra organizacja czasu
– angielski na poziomie podstawowym
– przyjazne usposobienie
– umiejętność rozmawiania z dziećmi
– znajomość ciekawych gier edukacyjnych
– możliwość pozostania na miejscu na dłuższy okres

Oferujemy:
– własny pokój
– darmowe wyżywienie
– kieszonkowe na przyjemności
– możliwość ustalenia z rodziną wolnego czasu
– dobre wynagrodzenie
– dobrą posadę na holenderskich zasadach
– podniesienie swoich kwalifikacji

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy w formie CV na maila: j-agusia@hotmail.com.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-244962/

ID ogłoszenia: 72755b9617bec84b

1 odpowiedź na “Praca w Holandii dla opiekunki dziecięcej Amsterdam bez znajomości języka”

  1. witam jestem 20 letnim chlopakiem nie pijącym opiekowałam się dziecimi podać jestem sumienny ,uczynny ,spokojny.prosze o odpowiedz na e-mail;piotr1419@interia.pl