9,80 brutto

Praca w Holandii dla par bez języka przy sortowaniu, pakowaniu owoców miękkich Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Data rozpoczęcia pracy: 13 maja
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: 10 maja 2017 04:19

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Holandii dla par w Venlo przy pakowaniu, sortowaniu owoców miękkich. Oferta również dla osób bez znajomości języka, jednak język angielski jest mile widziany.

Firma JUPITER obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Miejsce pracy: Holandia, Venlo

WYMAGANIA:
mile widziane kobiety, pary
znajomość języka angielskiego ale nie jest to wymóg konieczny
gotowość do podjęcia pracy ‚od zaraz’, najbliższy wyjazd juz 13-14 maja
zaangażowanie i motywacja do pracy
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
prace produkcyjne przy truskawkach i borówkach amerykańskich – pakowanie/sortowanie
OFERUJEMY:
umowę na okres 6 tygodni z możliwością przedłużenia do roku lub więcej
stawkę 9,80 brutto/h euro
bezpłatne zakwaterowanie dla osób poniżej 20 roku życia
opiekę polskich koordynatorów
pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności
dodatki urlopowe oraz za pracę w święta
Proszę o wysyłanie CV na adres : karolina@jupiterpolska.pl z dopiskiem TRUSKAWKI
Więcej informacji

Prosimy o załączenie klauzuli:

ID ogłoszenia: 72759103e54c4ffc

2 komentarze na “Praca w Holandii dla par bez języka przy sortowaniu, pakowaniu owoców miękkich Venlo”

  1. Witam jesteśmy z narzeczoną zainteresowani ofertą pracy . Ma 20 lat a ja 23 i obecnie mieszkamy w holandi i mamy własny transport .Jak wygląda sparawa mieszkania ?Proszę o kontakt 531950594

  2. Witam aktualne? Proszę kontakt e-mail