8,63 euro/h

Praca w Holandii dla Polaków na produkcji warzyw i owoców Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 23 grudnia 2014 01:24

Przetwórnia owoców i warzyw szuka pracowników produkcyjnych do pracy w Holandii. Ogłoszenie z Waalwijk na linii produkcyjnej przy pakowaniu i zbieraniu zamówień produktów spożywczych.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Waalwijk
Wynagrodzenie: 8,63 euro/h
Numer referyncyjny: H/224

Zadania:
– dbanie o prawidłowy przebieg produkcyjny
– donoszenie produktów na taśmę
– sortowanie owoców i warzy
– kontrolowanie jakości produktów
– zajmowanie się pakowaniem
– kodowanie paczek
– magazynowanie towaru

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka obcego
– posiadanie doświadczenia produkcyjnego
– znajomość i przestrzeganie przepisów BHP będą dodatkowym punktem
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy jest mile widziane
– osoby energiczne z wigorem
– dobre zdrowie fizyczne i psychiczne

Oferujemy:
– legalną pracę w renomowanej firmie
– przyjazne środowisko pracy
– oferujemy programy lojalnościowe
– gwarantujemy dobre zarobki
– pomoc w razie pytań

Aplikacja:
Za pomocą strony: https://praca.sherpaforce.pl/pracownik-linii-produkcyjnej-h224.html#1

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-234lb1/

ID ogłoszenia: 4015498a46b4ef27

1 odpowiedź na “Praca w Holandii dla Polaków na produkcji warzyw i owoców Waalwijk”

  1. Praca wakacje na 28 grudnia 2014 @ 23:27

    Witam , interesuje mnie praca na wakacje .jestem studentem, mam 20 lat.Cechuje mnie zwinność , szybkosc nawiazywania nowych kontaktow , odnajdowania sie w nowym srodowisku, nie boje sie wyzwan.
    Czekam na odpowiedz
    Pozdrawiam