€16,00

Praca w Holandii dla spawaczy MIG, MAG, TIG od zaraz w Nieuwkuijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nieuwkuijk
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: nieokreślone
  • Opublikowany: 7 listopada 2022 12:28

Firma przemysłowa z Nieuwkuijk od zaraz poszukuje wykwalifikowanych spawaczy MIG, MAG, TIG do rozpoczęcia pracy w Holandii od zaraz przy spawaniu konstrukcji stalowych lub aluminiowych.

Nasz klient jest solidnym, niezależnym, holenderskim przedsiębiorstwem rodzinnym, zlokalizowanym w Noord-Brabant w nowym, zbudowanym z myślą o przyszłości warsztacie, w którym pracuje zgrany i pełen pasji zespół 125 pracowników.

W ciągu ostatnich dziesięcioleci firma rozwinęła się do wiodącej w dziedzinie obróbki blach. (Re)konstrukcja produktów i obróbka stali, stali nierdzewnej i aluminium nie mają już dla nich żadnych tajemnic. Supernowoczesny, kompletny park maszynowy i dobrze wyszkoleni pracownicy z dużym doświadczeniem.

Jako Spawacz MIG/MAG będziesz odpowiedzialny za składanie elementów konstrukcyjnych ze stali, stali nierdzewnej lub aluminium oraz ich spawanie.

Będziesz pracował na jedną zmianę od 7:30 do 16:30 od poniedziałku do piątku w zgranym i przyjaznym zespole.

Otrzymasz własne, bardzo nowoczesne stanowisko spawalnicze, które ma wszystkie narzędzia do dyspozycji, a także możesz się specjalizować w swojej dziedzinie i szeroko rozwijać.

Obowiązki:
Składanie konstrukcji według rysunku technicznego
Spawanie stali
Kontrola jakości produktu
Nasza oferta:
Stawka €16,00 brutto/h
Dodatki urlopowe oraz wakacyjne
Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
Możliwość długotrwałej współpracy
Darmowy transport do pracy
Opiekę wielojęzycznych koordynatorów
Tygodniowy system wynagrodzeń
Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie jeżeli potrzeba

Wymagania:

Język angielski na poziomie B1/B2
Doświadczenie w zakresie spawania MIG/MAG, TIG i/lub poziom 2
Umiejętność dobrego czytania rysunków technicznych
Zdolność do samodzielnego wykonywania wysokiej jakości produktów, przy użyciu najlepszych i w pełni wyposażonych stołów mocujących oraz dokładnych form
Solidne spawanie i wysoka świadomość jakości

Wyślij swoje zgłoszenie na tech.jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Darmowe połączenie z naszym biurem możesz zamówić tutaj:

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami na https://bit.ly/3pDmfOj

ID ogłoszenia: 9586364f0c455f8b