7,70 euro/h

Praca w Holandii- fizyczna przy załadunku / rozładunku Best

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Best
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 02.05.2016
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 4 maja 2016 00:55

Agencja zatrudnienia dla kontrahenta z Best poszukuje osób chętnych do podjęcia fizycznej  pracy w Holandii przy załadunku oraz rozładunku towarów różnego typu.

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. W ramach projektów Cross Border Staffing oferujemy pracę za granicą u naszych klientów w takich państwach jak m.in. Holandia, Belgia, Niemcy i inne
Dla naszych holenderskich klientów, głównie do pracy w obszarze produkcji, poszukujemy obecnie kandydatów/kandydatek na stanowisko:
pracownik produkcji / magazynu (Holandia)

Zakres obowiązków:
– załadunek, rozładunek

Oczekiwania:
-dyspozycyjność do wyjazdu za granicę na min 3 miesiące
-komunikatywny angielski
-dojazd do miejsca pracy rowerem
– max. 22 lata
– preferowane zaświadczenie o niekaralności

Oferta:
legalna i stabilna praca w Holandii
wynagrodzenie wypłacane zgodnie z holenderskim układem zbiorowym pracy (CAO)
pomoc w relokacji do Holandii
zakwaterowanie od 79,95 euro brutto/tydzień/osoba
ubezpieczenie od 18 euro netto/tydzień/osoba

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

ID ogłoszenia: 58571f294814ee7

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez dabrowa.randstad

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez dabrowa.randstad »