zgodnie z CAO

Praca w Holandii jako Kierowca kat.C lub C+E Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: mozlwosc na stale
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 23 maja 2016 03:53

Firma transportowa z bazą w Amsterdamie zatrudni kierowców kat. C oraz C+E do pracy w Holandii w transporcie towarów różnego typu. Niezbędne jest doświadczenie oraz znajomość języków.

Dla jednego ze swoich klientów w Holandii poszukujemy obecnie osób na stanowisko:
Kierowca pojazdu ciężarowego kat. C+CE komunikacyjnym jezykiem holenderskim I j.angielskim

Oferujemy:
– do wyboru pracę w roznych systemach: od poniedziałku do piątku
– zatrudnienie u holenderkiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach holenderskich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie
– mozliwosc zatrudnienia na stale
– możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:
– znajomość języka holenderkiego co najmniej w stopniu komunikatywnym (wymóg konieczny!)
– znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu komunikatywnym
– prawo jazdy kat. C+CE z kodem 95
– doświadczenie na ww. stanowisku
– doświadczenie w obsłudze dużych aut
– karta kierowcy do tachografu cyfrowego

Opis stanowiska:

– Praca jako kierowca ciężarówki w firmie dystrybucyjnej.
– Praca w systemie zmianowym i weekendowym. Trasy wyłącznie na terenie Holandii.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub angielskim wraz ze świadectwami na adres umieszczony poniżej, podając w temacie stanowisko pracy.

Schiphol484@adecco.nl
Mobile 06-52367115

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 9575742cfd24dd9e

Brak tagów

1 odpowiedź na “Praca w Holandii jako Kierowca kat.C lub C+E Amsterdam”

  1. szukam pracy na 9 marca 2017 @ 20:32

    witam szukam pracy mieszkam w Amsterdamie posiadam prawo jazdy kat c c+e kod95

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Recrutier.logistic

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Recrutier.logistic »