€10,66

Praca w Holandii jako order picker od zaraz na magazynie z art. spożywczymi w Tilburgu

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 20.08.2021
  • Długość umowy: nieokreślone
  • Opublikowany: 23 sierpnia 2021 00:22

Na terenie Tilburga od zaraz legalna praca w Holandii jako order picker na magazynie z art. spożywczymi i przemysłowymi. Zatrudnienie ze znajomością języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

szukasz pracy przy zbieraniu zamówień? Mamy idealną ofertę dla Ciebie! Praca na magazynie z artykułami spożywczymi i przemysłowymi w Tilburgu.

Dwie zmiany + możliwość pracy nadgodzin dla zainteresowanych.

Obowiązki:
Zbieranie zamówień przy użyciu skanera
Obsługa wózka EPT

Nasza oferta:
Stawka €10,66 brutto/h + dodatki zmianowe
Dodatki urlopowe oraz wakacyjne
Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
Możliwość długotrwałej współpracy
Darmowy transport do pracy
Opiekę wielojęzycznych koordynatorów
Tygodniowy system wynagrodzeń
Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie jeżeli potrzeba

Wymagania:
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Doświadczenie w obsłudze wózka EPT

Wyślij swoje zgłoszenie na jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami na www.workataxell.nl

ID ogłoszenia: 533611f871462787