do uzgodnienia

Praca w Holandii na budowie dla murarza od zaraz bez języka Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Długość umowy: brak informacji
  • Opublikowany: 18 kwietnia 2016 23:29

Oferta pracy w Holandii na budowie od zaraz, bez znajomości języka. Poszukujemy murarza do zatrudnienia w Eindhoven. Zależy nam na osobach dokładnych i doświadczonych.

Stanowisko: murarz.

Miejsce pracy: Eindhoven.

Zarobki: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku:

  • tworzenie konstrukcji murowanych;
  • wykonywanie prostych oraz bardziej skomplikowanych murów (łuki itp.);
  • czytanie rysunków technicznych i wykonywanie zadań według nich;
  • nakładanie fugi oraz proste prace tynkowe.

Wymagania:

  • co najmniej roczne, udokumentowane doświadczenie jako murarz;
  • odpowiednie wykształcenie;
  • możliwość i chęć podjęcia pracy od zraz;
  • prawo jazdy kat.B i możliwość wyjazdu własnym samochodem;
  • język angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym;
  • plusem będzie posiadanie certyfikatu VCA lub chęć wyrobienia go na miejscu.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie;
  • wsparcie w organizacji wyjazdu;
  • holenderską umowę o pracę;
  • wysokie wynagrodzenie;
  • składki oraz ubezpieczenie.

Aplikacje:
Szanowni kandydaci, jeśli zainteresowała was nasza oferta, zapraszamy do przesłania CV drogą elektroniczną, za pośrednictwem linka:

ID ogłoszenia: 211571527475c4a4

1 odpowiedź na “Praca w Holandii na budowie dla murarza od zaraz bez języka Eindhoven”

  1. Grupa murarzy na 11 lutego 2017 @ 12:45

    Witam jestem zainteresowany takom ofertom proszę odpisać czy to aktualne dziękuje Dawid dawid.tkocz@wp.pl