500-600 netto na tydzień

Praca w Holandii na budowie od zaraz dla hydraulika – montera instalacji, Overijssel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Overijssel
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: nie dotyczy
  • Długość umowy: nie dotyczy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 stycznia 2022 00:29

Biuro pośrednictwa zatrudnienia dla kontrahenta z Overijssel poszukuje doświadczonych hydraulików do pracy w Holandii na budowie przy montażu instalacji sanitarnych.

Techvisie BV jest holenderskim biurem pośrednictwa pracy w zawodach technicznych. Od ponad 20 lat pomagamy fachowcom z całej Europy w znalezieniu atrakcyjnej i dobrze płatnej pracy na terenie całej Holandii. Poprzez współpracę z naszym partnerem Alltime Personal Service, oferujemy również zatrudnienie w Niemczech. Nasze biura stoją przed Państwem otworem.

HYDRAULIK

Posiadamy również oferty na zawody pośrednie: monter instalacji, monter systemów przeciwpożarowych, spawacz autogenem, pipefitter, itd. Zadzwoń i zapytaj o możliwości pracy już dziś! +31613477676

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– Montaż urządzeń sanitarnych,

– Montaż instalacji wodnych i cieplnych,

– Montaż instalacji miedzianych,

– Montaż instalacji rurociągowej w popularnych technologiach (układanie, spawanie, uszczelnianie rur, montaż urządzeń do pomiaru ciśnienia, ilości przepływu gazu oraz wody i innych cieczy).

WYMAGANIA:
– Przynajmniej 4 lata doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku,

– Wykształcenie zawodowe mile widziane,

– Certyfikat VCA mile widziany,

– Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

– Umiejętność czytania rysunku technicznego,

– Prawo jazdy kategorii B (własne auto mile widziane).

OFERUJEMY:
– Bardzo dobre zarobki płacone tygodniowo,

– Pieniądze wakacyjne i urlopowe wypłacane dodatkowo,

– Możliwość zaliczki już po dwóch dniach pracy,

– Możliwość negocjowania stawki już po trzech miesiącach pracy,

– Bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z Internetem,

– Ubezpieczenie zdrowotne płacone przez pracodawcę,

– Pomoc accountmanagera w załatwieniu wszelkich formalności,

– Odzież i sprzęt ochrony osobistej oraz elektronarzędzia,

– Atrakcyjne bonusy za polecenie nawet do 200 euro za osobę.

jobs@techvisie.nl

ID ogłoszenia: 53861dc358e697d1