460€/ tyg. netto

Praca w Holandii na budowie od zaraz dla monterów okien

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: różne lokalizacje
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: min. 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 października 2019 01:22

Agencja pośrednictwa zatrudnienia dla swoich klientów poszukuje od zaraz doświadczonych monterów okien do podjęcia pracy w Holandii na budowie.

Agencja GSU INTER-WORK (cert. nr 10947) poszukuje dla jednego ze swoich klientów,osób chętnych do pracy na stanowisku:

Pracownik produkcji i monter okien
Miejsce pracy: Holandia- różne lokalizacje
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
Stawka: 460 €/tydz.
Opis stanowiska
Poszukujemy kandydatów do pracy w Holandii przy produkcji okien (aluminiowych) oraz do montażu okien. Praca częściowo w hali (produkcja) i na zewnątrz (montaż).

Wymagania
doświadczenie w podobnej pracy
prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
komunikatywną znajomość języka angielskiego/ niemieckiego
gotowość do podjęcia zatrudnienia na terenie Holandii
Co oferujemy?
wynagrodzenie 460€ netto tygodniowo
bezpłatne zakwaterowanie (pokoje 1os.) oraz ubezpieczenie
legalne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy w oparciu o umowę o pracę
możliwość podjęcia długofalowej współpracy

biuro@gsuinter-work.pl

ID ogłoszenia: 4315d97455fee76d