500.00

Praca w Holandii na budowie od zaraz jako hydraulik – monter instalacji, Deventer

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Deventer
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: nie dotyczy
  • Długość umowy: nie dotyczy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 kwietnia 2022 00:21

Agencja rekrutacyjna dla kontrahenta z Deventer od zaraz poszukuje doświadczonych hydraulików – monterów instalacji do pracy w Holandii na budowie. Znajomość języka angielskiego będzie wymagana.

Techvisie BV jest holenderskim biurem pośrednictwa pracy w zawodach technicznych. Od ponad 20 lat pomagamy fachowcom z całej Europy w znalezieniu atrakcyjnej i dobrze płatnej pracy na terenie całej Holandii. Poprzez współpracę z naszym partnerem Alltime Personal Service, oferujemy również zatrudnienie w Niemczech. Nasze biura stoją przed Państwem otworem.

WYMAGANIA:
– Przynajmniej 4 lata doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku,
– Wykształcenie zawodowe mile widziane,
– Certyfikat VCA mile widziany,
– Komunikatywna znajomość języka angielskiego, niderlandzkiego lub niemieckiego,
– Umiejętność czytania rysunku technicznego,
– Prawo jazdy kategorii B (własne auto mile widziane).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– Praca z instalacjami polietylenowymi i polipropylenowymi,
– Praca przy odprowadzaniu wody deszczowej,
– Przyłączanie rur, w tym rur PVC,
– Znajomość systemów Geberit, Pluvia, Mapress, Fusiotherm,
– Instalacja grzejników wiszacych, kotłów, boilerów,
– Gięcie na zimno i ciepło (elementy cienko- i grubościenne), w tym gięcie rur miedzianych,
– Lutowanie, w tym lutowanie mosiądzem,
– Gwintowanie,
– Spawanie lustrzane PE,
– Zgrzewanie rurociągów metodą doczołową,
– Praca z rysunkami technicznymi,
– Wykonywanie pomiarów,
– Instalacje sanitarne.

OFERUJEMY:
– Bardzo dobre zarobki płacone tygodniowo,
– Pieniądze wakacyjne i urlopowe wypłacane dodatkowo,
– Możliwość zaliczki już po dwóch dniach pracy,
– Możliwość negocjowania stawki już po trzech miesiącach pracy,
– Bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z Internetem,
– Ubezpieczenie zdrowotne płacone przez pracodawcę,
– Pomoc accountmanagera w załatwieniu wszelkich formalności,
– Odzież i sprzęt ochrony osobistej oraz elektronarzędzia,
– Atrakcyjne bonusy za polecenie nawet do 200 euro za osobę.

jobs@techvisie.nl

ID ogłoszenia: 39762596e9f685cd