8 euro netto / h

Praca w Holandii na budowie – rozbiórki, wyburzenia budynków w Mijdrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zuid Holland
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Jak najszybciej
  • Długość umowy: praca na dluzszy okres czasu
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 września 2017 07:16

Legalna praca w Holandii na budowie w rejonie Mijdrecht przy rozbiórkach i wyburzeniach budynków. Oferta do podjęcia od zaraz z językiem angielskim, niemieckim bądź holenderskim.

Pracownik fizyczny – rozbiórki, wyburzenia budynków

Miejsce pracy: Holandia / Mijdrecht

Opis stanowiska

Praca polega na wykonywaniu wszelkiego rodzaju czynności związanych z pracami rozbiórkowymi, demontaż obiektów budowlanych (okna, podłogi, ściany), praca z elektronarzędziami, cięcie, wiercenie, obsługa młotów pneumatycznych.

Wymagania

Mile widziane:

doświadczenie
znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
prawo jazdy kat. B
dostępność na dłuższy okres czasu, od zaraz

Oferujemy

legalną pracę
atrakcyjne wynagrodzenie
zakwaterowanie
prace na dłuższy okres
opiekę polskiego koordynatora
pomoc w załatwieniu formalności (holenderski numer NIP, ubezpieczenie itp.)

Osoby zainteresowana prosimy o kontakt mailowy pod adresem bospolska@bosmijdrecht.nl

ID ogłoszenia: 45259b1623426433

3 komentarze na “Praca w Holandii na budowie – rozbiórki, wyburzenia budynków w Mijdrecht”

  1. Interesuje mnie ta praca bardzo pracowałem w Polsce na budowie

  2. Zajnteresowala mnie oferta pracy pracowalem na budowie w polsce

  3. Piotr Bartelt na 2 listopada 2017 @ 14:56

    czy jest jeszcze miejsce do pracy ?

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: BosMijdrecht
  • Zarejestrowany od: 7 września 2017

Inne przedmioty dodane przez BosMijdrecht

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez BosMijdrecht »