12.04€

Praca w Holandii na magazynie bez języka od zaraz, Middenbeemster, Rotterdam, Haaksbergen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam/Middenbeemster
  • Data rozpoczęcia pracy: 30/03/2020
  • Długość umowy: kontrakt holenderski
  • Opublikowany: 23 marca 2020 00:08

M.in. na terenie miasta Rotterdamu dostępna od zaraz legalna praca w Holandii bez znajomości języka na magazynie przy kompletowaniu zamówień w systemie słuchawkowym w j. polskim.

Praca dla Panów z doświadczeniem na stanowisku orderpickera

Zbieranie zamówień-wózek EPT, praca na systemie słuchawkowym w języku polskim

Miejsce pracy: Middenbeemster/Rotterdam/Haaksbergen

WYMAGANIA:
doświadczenie na stanowisku orderpickera

Mile widziane prawo jazdy kategorii B

mile widziane doświadczenie na wózku widłowym typu EPT

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
lista obowiązków punkt pierwszy
drugi punkt listy obowiązków
punkt trzeci zakresu obowiązków
OFERUJEMY:
stawka 12.04 brutto/h+bonusy
Wypłaty co tydzień

Pomagamy umówić transport do Holandii

Ubezpieczenie zdrowotne 23€ tyg.

Zakwaterowanie firmowe 95€ tyg.

Dojazd do pracy samochodem firmowym- bezpłatny

Zainteresowanych Panów proszę o przesłanie cv na adres e-mail anna@holandiajobs.pl

Kontakt tel. +48790833585 (9-17)

ID ogłoszenia: 5825e74d6ccc90d6