do ustalenia

Praca w Holandii na magazynie bez znajomości języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Opublikowany: 1 października 2014 16:20

Poszukujemy osób bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia do pracy w Holandii. Oferta z Amsterdamu na magazynie przy pakowaniu odzieży. Zatrudnienie na umowę tymczasową.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Amsterdam
Wynagrodzenie: do ustalenia
Nr ref.: MC/GS/10/14/NL

Zadania:
Do zadań magazyniera należy kontrola jakości i ilości towaru przyjmowanego i wydawanego, rozmieszczanie towarów w magazynie, dokonywanie na bieżąco inwentaryzacji towaru. Magazynier musi dbać o towar, który znajduje się pod jego opieką.

Wymagania:
– refleks, dobra pamięć
– podzielność uwagi
– uzdolnienia rachunkowe
– zdolność przewidywania sytuacji i nawiązywania kontaktów
– osoba odpowiedzialna, uczciwa
– potrzeba samodoskonalenia
– stosowanie przepisów BHP oraz ochrony przeciwpożarowej
– komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– podpisanie umowy o pracę tymczasową
– legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
– na miejscu pomoc polskiego koordynatora
– oferujemy miejsce zamieszkania
– organizujemy dojazd do Holandii
– zatrudnienie w międzynarodowej firmie

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: krakow@ottopraca.eu

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22n67h/

ID ogłoszenia: 322542b16a996dff

1 odpowiedź na “Praca w Holandii na magazynie bez znajomości języka Amsterdam”

  1. Podanie do pracodawcy
    Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania i rekrutacji do mieszkańców miasta Amsterdam.Chce wyjechać na stałe.Jestem punktualna samodzielną kreatywną ambitną młodą osobą która szuka doświadczenia w różnych zawodach.Wyjazd na stałe do Amsterdamu i państwa Holandii.Znam 4 języki obce.Pracowałam w Tesco na kasie przez 4 lata.Mam wyksztalcenie policealne.Mam doświadczenia w muzyce gastronomii obsłudze klienta i handlu pracowałam przez 25 lat.Chce dołączyć do państwa Holandii i nauczyć się przepisów prawa jakie tam panuje.Muj numer telefonu 797918823.Jestem dobrą w naukach ścisłych.
    Z poważaniem
    Marta Wrona