8.50

Praca w Holandii na magazynie bez znajomości języka od zaraz Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Długość umowy: stała
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 26 lipca 2014 03:39

Hurtownia odzieży w Rotterdamie poszukuje magazynierów do pracy w Holandii bez znajomości języka od zaraz przy zbieraniu zamówień, komisjonowaniu oraz przy pakowaniu towaru.

Stanowisko: magazynier – komisjoner
Zarobki: 8,50 brutto za godzinę
Miejsce pracy: Rotterdam
Liczba stanowisk: 3

Zadania:
Praca w magazynie hurtowni odzieżowej zajmującej się dystrybucją towaru na całą Europę zachodnią. Zadanie pracownika będzie przepakowywanie towaru, metkowanie, kompletowanie zamówień.

Wymagania:
– język angielski komunikatywnie, nie wymagana znajomość holenderskiego
– doświadczenie na magazynie przy komisjonowaniu
– pozytywne nastawienie
– uczciwość, umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:
– stałe zatrudnienie po okresie próbnym
– pomoc przy znalezieniu zakwaterowania w Holandii
– atrakcyjne zarobki oraz liczne premie
– możliwość realizacji nadgodzin
– pomoc przy wszystkich formalnościach na miejscu

Aplikację można wysyłać online na podanej poniżej stronie przez formularz:

http:// [ogłoszenie nieaktualne]

ID ogłoszenia: 3653d304be3ffb6

1 odpowiedź na “Praca w Holandii na magazynie bez znajomości języka od zaraz Rotterdam”

  1. Witam Serdecznie
    Bardzo chętnie podejmę pracę u was od zaraz na dużym okres czasu
    jestem spokojna, pracowitą osobą, nie paląca I zapałem do pracy .z dużym doświadczeniem w Holandii.
    posiadamy doświadczenie w pracach na kwiatach,sortowanie, .owoce tulipany dekoracja i pakowanie..
    mamy numer sofi, konto bankowe,
    więcej pytań o doświadczenie i informacje podaje nasz
    nr tel ;0657457218