do ustalenia

Od zaraz praca w Holandii na magazynie bez znajomości języka dla par Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 29 listopada 2015 23:06

Od zaraz zatrudnimy pary do pracy w Holandii bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Oferta z Waalwijk na magazynie przy zbieraniu zamówień internetowych.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Waalwijk
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– pracownik zbiera zamówienia składane drogą internetową
– kompletowanie towarów i przygotowywanie (pakowanie) paczek do wysyłki
– dbanie o porządek na magazynie

Wymagania:
– zdolność do pracy na różne zmiany
– elastyczność godzinowa
– pozostanie w Holandii na pół roku
– angielski na poziomie komunikatywnym
– zmotywowanie do wykonywania powierzonych zadań
– kandydaci z doświadczeniem są mile widziani
– dokument potwierdzający niekaralność będzie mile widziany
– posiadanie referencji z poprzednich stanowisk

Oferujemy:
– legalną pracę na pół roku
– zatrudnienie na holenderskich warunkach
– pomoc koordynatora zmiany
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wynagrodzenie wypłacane co 7 dni
– każdemu pracownikowi zapewniamy niezbędne ubezpieczenie
– miejsce do spania na czas trwania umowy
– transport wewnętrzny

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać w formie CV (napisane po angielsku) wraz z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na maila: opole@hobij.pl z tematem: SKLEP INTERNETOWY.

Źródło: http://www.praca4u.net/sklep-internetowy-waalwijk-rowniez-dla-par-id326594.html

ID ogłoszenia: 1565659b846699c9