11,34

Praca w Holandii na magazynie od zaraz jako operator wózka widłowego, Helmond

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Helmond
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: dłuższy okres
  • Opublikowany: 18 czerwca 2020 00:49

W miejscowości Helmond do podjęcia od zaraz legalna praca w Holandii na magazynie jako operator wózka widłowego – heftruck. Zatrudnienie z językiem angielskim jest możliwe.

Heftruck operator

Miejsce pracy: Helmond

Opis stanowiska
– obsługa wózka widłowego przedniego

Wymagania
– doświadczenie jako operator wózka widłowego
– znajomość języka angielskiego
– ważny certyfikat na wózki

Nasza oferta
– stawka 11,43 euro brutto
– praca na dwie zmiany
– zakwaterowanie
– ubezpieczenie
– wypłaty co 4 tygodnie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv na rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując: heftruck operator Helmond

ID ogłoszenia: 2605ee886a83908d