do ustalenia

Praca w Holandii na magazynie przy pakowaniu bez języka od zaraz Haga

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Opublikowany: 26 września 2014 19:41

Kierownik magazynu z Hagi zatrudni magazynierów bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Oferta na magazynie przy pakowaniu, rozładunku i załadunku towarów.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Haga
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań magazyniera należy kontrola jakości i ilości towaru przyjmowanego i wydawanego, rozmieszczanie towarów w magazynie, dokonywanie na bieżąco inwentaryzacji towaru, kompletowanie zamówień, pakowanie produktów, przygotowywanie paczek do wysyłki. Zatrudniony będzie się również zajmował załadunkiem i rozładunkiem tirów.

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
– doświadczenie w pracach magazynowych jest wymagane
– umiejętność obsługi wózków widłowych będzie dodatkowym atutem
– wytrzymałość fizyczna
– zaangażowanie podczas wykonywanych zadań
– odpowiedzialność, punktualność

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie według norm holenderskich
– pracodawca zapewnia miejsce noclegowe
– dobre wynagrodzenie wypłacane co tydzień
– możliwość kontaktu z polskimi opiekunami
– zapewniamy ubezpieczenie
– oferujemy transport do pracy

Aplikacja:
Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o wysłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: polflex@interia.pl

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22md18/

ID ogłoszenia: 22854257becad88a