do ustalenia

Praca w Holandii na magazynie przy pakowaniu bez znajomości języka Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 26 marca 2015 01:14

Poszukujemy magazynierów bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Praca w Holandii (Waalwijk) przy zbieraniu zamówień i pakowaniu towarów. Zatrudnienie na pół roku.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Waalwijk
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: JD/DOC/03/2015/NL

Zadania:
– obsługiwanie skanera ręcznego
– zajmowanie się zbieraniem zamówień internetowych
– pakowanie zamówień i przygotowywanie do wysyłki
– sortowanie produktów
– prowadzenie prac porządkowych

Wymagania:
– dobra znajomość języka angielskiego
– zaangażowanie w wykonywane obowiązki
– gotowość podjęcia pracy na pół roku
– osoba energiczna, pozytywie nastawiona do życia
– umiejętność wykonywania pracy zespołowej jak i samodzielnej

Oferujemy:
– pomoc koordynatorów
– zatrudnienie tymczasowe na 6 miesięcy
– dobre stawki godzinowe
– przejazdy do pracy
– ubezpieczenie i miejsce zamieszkania
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV wraz z klauzula o ochronie danych na maila: opole@ottopraca.eu

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-magazynu-waalwijk-id276158.html

ID ogłoszenia: 52255133dd55544a