9,18 euro za godz. brutto

Praca w Holandii na magazynie przy zbieraniu zamówień bez języka Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2015 12:54

Poszukujemy magazynierów bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia do pracy w Holandii. Oferta z Waalwijk na magazynie przy zbieraniu zamówień i kontrolowaniu jakości produktów.

Stanowisko: pracownik magazynu
Lokalizacja: Holandia, Waalwijk
Wynagrodzenie: 9,18 euro za godz. brutto
Numer referencyjny: 9154

Zadania:
Praca odbywa się na magazynie z produktami elektronicznymi. Pracownik będzie zajmować się pakowaniem sprzętu oraz kontrolą jakości produktów.

Wymagania:
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
– doświadczenie magazynowe będzie dodatkowym atutem
– posiadanie certyfikatu umożliwiającego prowadzenie wózków widłowych jest mile widziane
– szybkość uczenia sie nowych rzeczy
– samodzielność, zaangażowanie, zdyscyplinowanie
– radzenie sobie w stresujących sytuacjach

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– bonusy za nadgodziny i pracę zmianową
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– przejazdy do pracy z miejsca zamieszkania
– zatrudnienie na pełny etat
– 50 wolnych miejsc pracy
– zdobycie nowego doświadczenia

Aplikacja:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez stronę: http://www.infopraca.pl/praca/magazynier-ka/tilburg-waalwijk-holandia/12011152

ID ogłoszenia: 48955cbb13de333f

1 odpowiedź na “Praca w Holandii na magazynie przy zbieraniu zamówień bez języka Waalwijk”

  1. Witam mam 24 lat zainteresowała mnie wasza oferta pracy pracowałem rok czasu na magazynie proszę o odpowiedz