do ustalenia

Praca w Holandii na magazynie przy zbieraniu zamówień bez języka Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Opublikowany: 13 maja 2015 01:02

Magazyn z Waalwijk szuka Polaków do pracy w Holandii przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie na magazynie dla par bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Waalwijk
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– przyjmowanie zamówień przez Internet
– kompletowanie towaru
– przygotowywanie paczek do wysyłki
– prowadzenie prac porządkowych

Wymagania:
– gotowość do pracy zmianowej
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie dobrym
– doświadczenie magazynowe będzie atutem
– zmotywowanie do pracy
– zaangażowanie, punktualność
– dla osób niekaranych (zaświadczenie będzie mile widziane)
– posiadanie referencji od poprzednich pracodawców będą korzystnie wpływać podczas procesu rekrutacji

Oferujemy:
– legalną pracę również dla par
– zatrudnienie na dłuższy okres
– na miejscu wsparcie flexmanagera
– konkurencyjne stawki godzinowe
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– wypłaty tygodniowe
– miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy
– transport do pracy w zależności od odległości będzie to rower bądź samochód

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV po angielsku na maila: praca@hobij.pl z tematem: ZBIERANIE ZAMOWIEN. Należy również pamiętać o dołączeniu klauzuli o ochronie danych.

Źródło: http://www.praca4u.net/zbieranie-zamowien-praca-na-magazynie-waalwijk-id285366.html

ID ogłoszenia: 64755527c9b44438

1 odpowiedź na “Praca w Holandii na magazynie przy zbieraniu zamówień bez języka Waalwijk”

  1. Poszukuje pracy w parze od zaraz proszę o pomoc w jej podjęciu mój tel 608 176 075