do ustalenia

Praca w Holandii na magazynie przy zbieraniu zamówień Waalwijk bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: 4 tygodnie
  • Opublikowany: 19 marca 2015 03:02

Magazyn z Waalwijk szuka od zaraz pracowników przy zbieraniu zamówień. Oferta na 4 tygodnie do pracy w Holandii bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Waalwijk
Wynagrodzenie: do ustalenia
Rozpoczęcie: 30 marca

Zadania:
– dbanie o towar znajdujący się na magazynie
– paletowanie, komisjonowanie
– prace inwentaryzacyjne
– zbieranie zamówień
– sortowanie i pakowanie produktów
– przyjmowanie i wydawanie towarów

Wymagania:
– natychmiastowy wyjazd za granicę
– możliwość zatrudnienia na 4 tygodnie
– osoby niekarane z zaświadczeniem do wglądu (dokument nie jest obowiązkowy, ale posiadanie potwierdzenia będzie atutem)
– osoba pełna energii i pozytywnego nastawienia
– doświadczenie w pracach na magazynie będzie mile widziane
– język angielski w stopniu średniozaawansowanym A2/B1
– dobra pamięć

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie na 4 tygodnie
– obecność flexmanagera na miejscu
– cotygodniowe wypłacanie wynagrodzenia
– ubezpieczenie opłacane przez pracownika w wysokości 18,90 euro za tydzień
– oferujemy miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy (86 euro za 7 dni)
– udostępniamy rower bądź samochód (w zależności od odległości) do przejazdów do pracy

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do przesyłania CV po angielsku na maila: gdansk@hobij.pl z dopiskiem: praca na magazynie.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23ej91/

ID ogłoszenia: 4565509fe3ea887b