10,34 euro/brutto/godzina

Praca w Holandii na magazynie z elektroniką przy pakowaniu w Tilburgu

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: 1 miesiąc z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 7 grudnia 2017 06:03

Z dobrą znajomością języka angielskiego potrzebni rzetelni pakowacze do podjęcia pracy w Holandii na magazynie polegającej na pakowaniu sprzętu elektronicznego.

Euro Work Agencja Pośrednictwa – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

PRACOWNIK MAGAZYNU

Miejsce pracy: Tilburg / Waalwijk

Ilość godzin pracy: 40-42 godz./tydz.

Obowiązki:

Praca na magazynie ze sprzętem elektronicznym. Praca polega na kompletowaniu zamowien, pakowaniu, przepakowywaniu oraz stickerowaniu/etykietowaniu sprzętu elektronicznego dwóch znanych firm.

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– prawo jazdy – mile widziane
– numer SOFI – bardzo mile widziane

Oferujemy:
– stawkę minimalną 9,51 euro brutto/godzine (+8,75% dodatku do każdej godziny – 10,34 euro / godz.)
– zakwaterowanie w domku murowanym i ubezpieczenie zapewnione, płatne przez pracownika.

CV proszę wysyłać na adres holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem w temacie PaulinaMAG

ID ogłoszenia: 7685a26bd35a7642