€12,33 brutto/h

Praca w Holandii na magazynie z językiem angielskim operator wózka widłowego w Hoek

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Hoek
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz!!!
  • Długość umowy: agencyjna
  • Opublikowany: 1 lipca 2019 00:55

Firma z miejscowości Hoek poszukuje operatorów wózków widłowych do legalnej pracy w Niemczech na magazynie. Zatrudnienie z językiem angielskim do podjęcia od zaraz.

Obecnie dla naszego klienta w miejscowości Hoek zajmującego się produkcją granulatów poszukujemy doświadczonych orderpickerów.
Obowiązki:
zbieranie zamówień
przygotowywanie towarów do wysyłki
obsługa wózka HT

Wymagania:
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Stawka: €12,33 brutto /h plus dodatki zmianowe
Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
Możliwość długotrwałej współpracy
Dodatki eksterytorialne
Darmowy transport do pracy
Opiekê polskich koordynatorów
Tygodniowy system wynagrodzeñ
Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
Pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii
Mo¿liwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

Mile widziane osoby z własnym zakwaterowaniem!
Wyślij swoje CV ju¿ teraz na jobs@axell.nl lub zadzwoñ +31135075440
Zobacz więcej naszych ofert pracy na stronie:

ID ogłoszenia: 5965d160702e290d

Brak tagów