9,53€

Praca w Holandii na magazynie z odzieżą i obuwiem od zaraz w Helmond

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Helmond
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 2019-09-09
  • Długość umowy: 12
  • Opublikowany: 6 września 2019 03:32

Z podstawową znajomością języka angielskiego propozycja pracy w Holandii na magazynie z odzieżą i obuwiem od zaraz w rejonie Helmond. Zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie.

Opis stanowiska:
Praca w magazynie, zbieranie zamówień i pakowanie odzieży/obuwia. Praca zmianowa: 05:00-14:00 i 14:00-23:00. Możliwość pracy w soboty

Miejsce zatrudnienia: Holandia, Helmond

Stawka: 9,53€

Wymagania:
Komunikatywny angielski

Kontakt:
PL 0048 510 958 777
NL 0031 658 861 238
praca@imexpert.pl
www.imexpert.pl
kraz 21920

ID ogłoszenia: 1065d6d976e91f65