10.05

Praca w Holandii na magazynie z odzieżą w Zoetermeer od zaraz 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: zoetermeer
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 29.04.2020
  • Długość umowy: rok
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2020 00:07

Ze znajomością języka angielskiego propozycja podjęcia pracy w Holandii na magazynie firmy odzieżowej w Zoetermeer. Zatrudnienie od zaraz przy kompletowaniu zamówień, skanowaniu, przygotowaniu wysyłek etc.

Lubisz modę? Posiadasz doświadczenie logistyczne? Umiesz pracować ze skanerem? Mamy ofertę specjalnie dla Ciebie!
Podejmij pracę w Holandii z Timing już dziś! Stabilna praca w renomowanej firmie odzieżowej FNG Group czeka na Ciebie!

Zadzwoń lub aplikuj!
#TwojaPracaMaZnaczenie
#BadzDumnyZTegoCoRobisz

Do naszego zespołu poszukujemy Pracownika logistycznego/ Order- picker.

Obowiązki:
• Kompletowanie zamówień,
• Skanowanie produktów,
• Kontrolowanie produktów pod kątem jakości,
• Pakowanie i przygotowywanie zamówień do wysyłki,
• Rozpatrywanie zwrotów.

Wymagania:
• Doświadczenie logistyczne,
• Doświadczenie w pracy ze skanerem,
• Znajomość środowiska magazynowego,
• Gotowość do pracy fizycznej,
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego.

Oferujemy:
• Stawka 10,05 euro/brutto + dodatki,
• Przyjemną i nieformalną atmosferę pracy,
• Szkolenie wdrożeniowe w zależności od posiadanego doświadczenia,
• Praca od poniedziałku do piątku, dwuzmianowa,
• Zwrot kosztów dojazdu dla osób z własnym zakwaterowaniem,
• Dostęp do platformy internetowej z dostępem do kursów,
• Bezpłatne buty robocze,
• Bezpłatna kawa i herbata w stołówce.

Zadzwoń +48 660 554 500 lub aplikuj już teraz:

https://timing.traffit.com/public/an/MHVOTg== !

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470

ID ogłoszenia: 8225ea2ec0f58c84