€14,24

Praca w Holandii na produkcji elektrycznych autobusów w fabryce z Deurne

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Deurne
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: Umowa o pracę na czas określony
  • Opublikowany: 5 stycznia 2023 00:07

Od zaraz w fabryce z Deurne dostępna do podjęcia ciekawa praca w Holandii przy produkcji elektrycznych autobusów miejskich i regionalnych. Znajomość języka angielskiego będzie wymagana.

Wynagrodzenie
€14,24 za godzinę

Akceptowane języki
Angielski

Branża
Techniczna

Miejsce pracy
Deurne, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Firma Ebusco zajmuje się rozwojem, produkcją i transportem w pełni elektrycznych autobusów miejskich i regionalnych. Celem jest przyczynienie się do lepszego i zdrowszego środowiska życia.

Jako Pracownik Produkcji, wraz z zespołem Composite Casco będziesz tworzyć i montować części nadwozia autobusów. Na dziale produkcyjnym będziesz wyciskał elementy autobusu do odpowiedniej formy za pomocą maszyny. Będziesz sprawdzał jakość tych części i umieszczał je w uchwytach.

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku na dziennej zmianie od 07:00 do 16:00, co zapewni ci stabilność.
W pierwszych dniach przejdziesz szkolenie, aby zrozumieć proces i poznać firmę. Będziesz pracować z najnowszymi technikami, a także otrzymasz przestrzeń, swobodę i wyzwania do dalszego rozwoju w swojej karierze. Dołącz do tego zespołu jako Pracownik Produkcji!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Cięcie części
Montowanie części
Wyciskanie elementów
Kontrola jakości
Montowanie komponentów
Produkcja części nadwozia
Splatanie produktów z włókna węglowego

Wymagania
Potrafi zrozumieć rysunki techniczne i instrukcje pracy
Zdolność do pracy pod presją czasu
Zdolność do pracy samodzielnej i w zespole
Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
Znajomość języka holenderskiego i/lub angielskiego