500€ netto/tydzień

Praca w Holandii na produkcji jako operator automatu sztancującego, Eerbeek 2018

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eerbeek
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: min. 10 tygodni
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 maja 2018 06:41

Agencja „Covebo” dla klienta z Eerbeek poszukuje wykwalifikowanego pracownika do pracy w Holandii na stanowisku operatora maszyn sztancujących.

Agencja Zatrudnienia Covebo specjalizująca się w rekrutacji pracowników produkcyjnych oraz w zawodach technicznych, w związku z dynamicznym rozwojem i realizacją nowych projektów dla jednego z holenderskich klientów poszukuje osób do pracy na stanowisku: operator automatu sztancującego/operator składarko-sklejarki.

Miejsce pracy: Holandia, Eerbeek

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– obsługa maszyn służących do wykrawania kartonów przeznaczonych do różnych celów (przede wszystkim pudełka na różnego typu produkty spożywcze; maszyny na zakładzie to: Bobst, Alpine i Iberica)
– dbanie o poprawność procesu, ustawianie odpowiednich parametrów pod konkretny produkt
– dbanie o czystość w miejscu pracy
– kontrola jakości

OFERUJEMY:
– 500 euro netto/tydzień (po odtrąceniach za mieszkanie, ubezpieczenie)
– zakwaterowanie oraz ubezpieczenie
– opiekę koordynatora
– internetowy profil pracownika umożliwiający wgląd i pobranie dokumentów: rozliczeń, pasków wypłat, jarografów
– stabilne zatrudnienie w agencji o ugruntowanej pozycji na rynku pracy

WYMAGANIA:
– doświadczenie w obsłudze maszyn
– dyspozycyjność do wyjazdu
– zwracanie uwagi na detale i prawidłowy przebieg procesu
– posiadanie prawa jazdy kat. B

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres majewska@covebo.pl z dopiskiem „maszyny sztancujące.

ID ogłoszenia: 4195ae9816cd13ef