450-475€ netto/tydzień

Praca w Holandii na produkcji jako operator robota spawalniczego, Woerden

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Woerden
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: min. 10 tygodni
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 lutego 2018 01:45

Do podjęcia ciekawa praca w Holandii na produkcji w charakterze operatora robota spawalniczego. Zatrudnienie w w firmie działającej w Woerden przy programowaniu i obsłudze robota spawalniczego.

Agencja Zatrudnienia Covebo dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osoby do pracy w charakterze operatora robota spawalniczego.

Miejsce pracy: Woerden

Zakres obowiązków:
– programowanie i/lub obsługa robota spawalniczego
– praca na maszynie VALK
– praca ze sterownikiem Panasonic
– praca na podstawie rysunku technicznego
– kontrola wytwarzanych detali

Wymagamy:
– doświadczenia w obsłudze robota spawalniczego
– umiejętności czytania rysunku technicznego
– komunikatywnej znajomości j. angielskiego
– dyspozycyjności
– mile widziane doświadczenie w programowaniu robota spawalniczego
– mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód

Oferujemy:
– 450€ netto/tydzień (operator)
– 475€ netto/tydzień (programista-operator)
– tygodniowe wypłaty
– mieszkanie
– 1 osobowe pokoje
– ubezpieczenie
– pomoc polskiego koordynatora na miejscu

Poleć nam swojego znajomego o podobnym profilu, a otrzymasz bonus finansowy (zapytaj o szczegóły telefonicznie).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: a.grabowski@covebo.pl z dopiskiem „ROBOT SPAWALNICZY”.

ID ogłoszenia: 1515a8161128999b