do uzgodnienia

Praca w Holandii na produkcji kanapek bez języka od zaraz Losser 2016

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Losser
  • Opublikowany: 19 marca 2016 22:45

Fabryka spożywcza w Losser poszukuje pracowników na produkcję kanapek od zaraz. Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka. Zapewniamy umowę o pracę i wysokie wynagrodzenie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce pracy: Losser.

Stawka godzinowa: do uzgodnienia.

Wolne wakaty: 5

Zadania na stanowisku:

  • praca przy taśmie produkcyjnej;
  • obsługa prostych maszyn pakujących i krajalniczych;
  • pakowanie kanapek;
  • dostarczanie składników na linię produkcyjną;
  • naklejanie etykiet i kodów;
  • kontrolowanie jakości;
  • inne zadania zlecone przez kierownika.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • dyspozycyjność na pół roku;
  • język angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym;
  • optymistyczne podejście do pracy;
  • odpowiedzialność;
  • mile widziane doświadczenie;
  • punktualność, bezproblemowość.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie płatne;
  • ubezpieczenie;
  • przejazdy wewnętrzne (samochód, bus, rower w zależności od odległości);
  • dobrą atmosferę;
  • przyjazne warunki pracy;
  • wysokie wynagrodzenie;
  • możliwość awansu.

Dla kandydatów:

Prosimy o przesyłanie aplikacji przez link: http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/221349/0   Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 76356e988a853570

1 odpowiedź na “Praca w Holandii na produkcji kanapek bez języka od zaraz Losser 2016”

  1. JOANNA WILCZYNSKA
    TEL +48534220724
    KRZYSZTOF BANASZEWSKI

    JESTESMY PARA DYSPOZYCYJNA I PRACOWITA MAMY 4 LETNIE DOSWIADCZENIE NA LINII PRODUKCYJNEJ PRACE MOZEMY PODJAC OD ZARAZ PROSIMY O KONTAKT