do ustalenia

Praca w Holandii na produkcji mrożonek bez znajomości języka Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Opublikowany: 2 grudnia 2014 21:01

Producent mrożonek z Tilburga szuka pracowników produkcyjnych bez znajomości języka holenderskiego. Praca w Holandii przy pakowaniu wafli, gofrów. Zatrudnienie dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Tilburg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika należy dbanie o prawidłowy przebieg procesów  produkcji na taśmie. Zatrudniony będzie pakować produkty mrożone do kartonów, a następnie przekładać je do skrzynek i układać na paletach.

Wymagania:
– umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim bądź angielskim w stopniu średnim
– posiadanie doświadczenia produkcyjnego będzie dodatkowym atutem
– prawo jazdy na samochód osobowy
– chęć do pracy za granicą
– szybkość wykonywania zadań
– punktualność, dyscyplina

Oferujemy:
– dobre warunki zatrudnienia
– legalną pracę za granicą
– szkolenia wprowadzające
– zatrudnienie na dłuższy okres
– podwyżki
– miejsce zamieszkania
– zapewniamy ubezpieczenie
– pomoc polskich opiekunów
– transport wewnętrzny

Aplikacja:
Aplikacja za pośrednictwem strony: www.tnsgroup.pl (http://tnsgroup.startpraca.pl/application/form/196842/0/1/) do formularza znajdującego się na tej stronie prosimy dołączyć CV w języku polskim bądź niemieckim.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22n9a2/

ID ogłoszenia: 628547d760bb6477

3 komentarze na “Praca w Holandii na produkcji mrożonek bez znajomości języka Tilburg”

  1. Grzegorz Błażejewski na 3 grudnia 2014 @ 22:32

    Posiadam krótkie doświaczenie pracy w holandii , jestem zaiteresowany ofetą

  2. Jestem zainteresowany tą pracą , posiadam własny transport .
    leszek